Експертні висновки за результатами проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів за напрямом 6.060101 "Будівництво" у Запорізькому національному технічному університеті

2017-06-06

Authors

UK: ЗАГАЛЬНИЙ ВИСНОВОК: На підставі вказаного вище експертна комісія МОН зробила висновок про можливість акредитації напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" з ліцензованим обсягом 60 осіб. EN: The general conclusion: On the basis of the above Ministry of Education and Science expert committee it was accredited the speciality 6.060101 "Civil engineering" with the licensed amount of 60 people. RU: ОБЩИЙ ВЫВОД: На основании указанного выше экспертная комиссия МОН сделала вывод о возможности аккредитации специальности 6.060101 "Строительство" с лицензированным объемом 60 человек.

Голова експертної комісії: Тугай Олексій Анатолійович – завідувач кафедри організації та управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор технічних наук, професор; Член експертної комісії: Кравчуновська Тетяна Сергіївна – завідувач кафедри планування і організації виробництва Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», доктор технічних наук, професор.

експертний висновок, акредитація, будівництво, бакалавр, expert report, accreditation, civil engineering, bachelor, экспертное заключение, аккредитация, строительство, бакалавр