Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

UK: Проведено історико-правовий аналіз покарань, пов’язаних з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, в «Уложенні про покарання кримінальні та виправні». EN: The historical legal analysis of punishments, related to privation of right to hold certain positions or carry on certain activity is conducted, in “Code of law about criminal and correctional punishments”. RU: Проведен историко-правовой анализ наказаний. связанных с лишением права занимать определённые должности пли заниматься определённой деятельностью, в «Уложении о наказаниях уголовных и исправительных».

Шиян Д. С. Покарання, пов’язані з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю в «Уложенні про покарання кримінальні та виправні» / Д. С. Шиян // Науковий вісник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. – 2011. – № 2 (54). – С. 201-209.

privation of right, to hold positions, carry on activity, historical legal analysis, позбавлення права, обіймати посади, займатися діяльністю, історико-правовий аналіз, лишение права, занимать должности, заниматься деятельностью, историко-правовой анализ