UK: Наведено методичні рекомендації щодо виконання індивідуальних завдань з навчально (ознайомчої) практики. EN: Methodical recommendations on performance of individual tasks on educational (introductory) practice are given. RU: Приведены методические рекомендации по выполнению индивидуальных задач по учебно-знакомственной практике.

Робоча програма з навчально (ознайомчої) практики для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» / уклад. : П. В. Гудзь, – Запоріжжя: НУ «Запорізька Політехніка», 2021. – 14 с.

компетентності, публічне управління, управлінські рішення, competence, public management, administrative decisions, компетентности, публичное управление, управленческие решения