Національний університет ”Запорізька політехніка”

UK: Інформація для виконання контрольних робіт щодо технологічних можливостях верстатів, обладнанні та інструментах використовуємих для виготовлення оснастки. EN: Information on the technological capabilities of machines, equipment and tools used for the manufacture of equipment. RU: Информация для выполнения контрольных работ о технологических возможностях - станков, приспособлений и инструментов используемых для изготовления оснастки.

Методичні вказівки для самостійної роботи та виконання контрольних робіт з дисципліни «Обладнання, оснащення та інструмент» для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» освітня програма «Обладнання та технології ливарного виробництва», всіх форм навчання / Укл.: О.В. Алексєєнко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 23 с.

верстат, оснастка, інструмент, machine, snap, tool, станок, оснастка, инструмент