Навчально-методичний посібник для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей (за вимогами кредитно-модульної системи)

UK: Методичний посібник містить учбову (робочу) програму курсу, плани семінарських занять з необхідним методичним забезпеченням (планом, термінами – основними поняттями та категоріями, питаннями для самоконтролю, темами доповідей (рефератів), а також рекомендованою літературою). EN: Methodical manual includes training (working) course program, plans of seminars with the necessary methodological support (plan, terms - the basic concepts and categories, questions for self-control, the themes of reports (abstracts), and the recommended literature). RU: Методическое пособие содержит учебную (рабочую) программу курса, планы семинарских занятий с необходимым методическим обеспечением (планом, терминами - основными понятиями и категориями, вопросами для самоконтроля, темами докладов (рефератов), а также рекомендованной литературой).

Політологія: навчально-методичний посібник для студентів денної форми навчання усіх спеціальностей / В.С. Орлянський, Ю.М. Давлєтова Г.В., Соколенко Ю.М. - Запоріжжя, ЗНТУ, 2016.- 54 с.

предмет політології, політична думка, політика як соціальне явище, демократія, політична влада, політична система, політичні партії, політична свідомість, ідейно-політичні течії, світовий політичний процес, система міжнародних політичних відносин, політичне прогнозування, subject of political science, political thought, politics as a social phenomenon, democracy, political power, political system, political parties, political consciousness, the ideological and political currents, world political process, the system of international political relations, political forecasting, предмет политологии, политическая мысль, политика как социальное явление, демократия, политическая власть, политическая система, политические партии, политическое сознание, идейно-политические течения, мировой политический процесс, система международных политических отношений, политическое прогнозирование