Конспект лекцій з дисципліни «Системи керування базами даних» для студентів спеціальності 151 – «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології» всіх форм навчання.

UK: Наведений конспект лекцій з отримання навичок роботи з базами даних для студентів всіх форм навчання з дисципліни " Системи керування базами даних ". EN: Guidance summary lecture gain work skills with databases for students in all forms of educationin the discipline " Database Management Systems." RU: Приведен конспект лекций для получения навыков работы с базами данных для студентов студентов всех форм обучения по дисциплине «Системы управления базами данных»

Конспект лекцій з дисципліни «Системи керування базами даних» для студентів спеціальності 151 – «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології» всіх форм навчання / уклад. С.І.Арсеньєва. – Запоріжжя : НУ”Запорізька політехніка“, 2020. -101 с.

бази даних, системи керування, таблиця, database, control systems, table, базы данных, системы управления, таблица