UK: Робоча програма « Поновлювані та альтернативні джерела енергії» призначена для підготовки студентів за напрямом 14 Електрична інженерія, спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. EN: The work program "Renewable and Alternative Energy Sources" is intended for the training of students in the direction of 14 Electrical Engineering, specialty 141 Electricity, electrical engineering and electromechanics. RU: Рабочая программа «Возобновляемые и альтернативные источники энергии» предназначена для подготовки студентов по направлению 14 Электрическая инженерия, специальности 141 Электроэнергетика, электротехника и электромеханика.

Робоча програма « Поновлювані та альтернативні джерела енергії» для студентів за напрямом підготовки 14 Електрична інженерія, спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. „_20_” cічня, 2019 року- 12 с.

electric engineering, power system, renewable energy sources, electricity, electrical engineering and electromechanics., електрична інженерія, eнергосистема, поновлювані джерела енергії, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, электрическая инженерия, энергосистема, Возобновляемые источники энергии, электроэнергетика, электротехника и электромеханика