UK: Наведено методичні рекомендації щодо виконання практичних занять і контрольних робіт з дисципліни “Організація праці менеджера» EN: Methodical recommendations on performance of independent work on discipline "Organization of labor manager " are resulted.

Методичні вказівки до виконання практичних занять і контрольних робіт з дисципліни «Організація праці менеджера» для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Управління персоналом та економіка праці». Укл.: Гудзь М.В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 88 с.

менеджмент, менеджер, організація праці, робоче місце, management, manager, organization of labor, labor market