Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми навчання.

UK: Методичні вказівки містять опис п’яти лабораторних робіт з дисципліни “Основи метрології та електричні вимірювання” у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і рекомендації до їх виконання. EN: Methodical instructions contain descriptions of the five laboratory work on discipline “Fundamentals of electrical measurement and metrology” in accordance with the curriculum specialties Bachelor's Degree 141 – Electric Power Engineering, Electrical Engineering and Electromechanics and recommendations for their implementation. RU: Методические указания содержат описание пяти лабораторных работ по дисциплине “Основы метрологии и электрические измерения” в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика и рекомендации к их выполнению.

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми навчання / уклад: О.С. Назарова, І.А. Андріяс, В.В. Кущ. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 46 с.

metrology, electrical measurements, microprocessor, diagnosis, метрологія, електричні вимірювання, мікропроцесор, діагностування, метрология, электрические измерения, микропроцессор, диагностирование