Робоча програма дисципліни «Контрольно вимірювальні прилади»

UK: Наведено робоча програма дисципліни «Контрольно вимірювальні прилади» EN: The work program of the discipline "Measuring instruments " RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Контрольно измерительные приборы»

Робоча програма ППВС 01 Контрольно вимірювальні прилади для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування» / уклад. С. І. Дядя. - Запоріжжя : НУЗП, 2019. - 9 с.

робоча програма, засоби вимірювання, похибка, точність, базування, автоматизація, контроль, work program, measuring, error, accuracy, basing, automatization, control, рабочая программа, средства измерения, погрешность, точность, базирование, автоматизация, контроль