Методичні рекомендації для самостійної роботи з вивчення дисципліни «Математичне моделювання процесів технічних систем»

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки самостійної роботи з вивчення дисципліни «Математичне моделювання процесів технічних систем». EN: Methodical recommendations and instructions for independent work on the study discipline «Mathematical modeling of processes of technical systems». RU: Приведены методические рекомендации и указания для самостоятельной работы по изучению дисциплины «Математическое моделирование процессов технических систем».

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з ви-вчення дисципліни «Математичне моделювання процесів технічних систем» для спеціальності 8.05050201 «Технологія машинобудування» всіх форм навчання / Укл. Н.В. Гончар, Д.М. Степанов – Запоріжжя: ЗНТУ, 2012. – 15 с.

віртуальне моделювання, аналіз міцності деталей машин, дослідження коливань, модальний та гармонійний аналіз, комплексний аналіз з термічнимим навантаженнями, virtual simulation, analysis of the strength of machine parts, research oscillation, modal and harmonic analysis, виртуальное моделирование, исследование колебаний, модальный и гармонический анализ, комплексный анализ, термические нагрузки, complex analysis, thermal loads