У методичних рекомендаціях сформульовані вимоги до виконання дипломних робіт бакалавра та магістра спеціальності 124-Системний аналіз. Розглянуті питання підготовки, виконання та правил офрмлення дипломних робіт. Наведені приклади документів, що супроводжують етапи підготовки, оформлення та захисту дипломних робіт. EN: The methodological recommendations formulate the requirements for the bachelor's and master's theses of 124-Systems Analysis. The issues of preparation, execution and rules of diploma theses are considered. Examples of documents accompanying the stages of preparation, design and defense of theses are given. RU: В методических рекомендациях сформулированы требования к выполнению дипломных работ бакалавра и магистра специальности 124-Системный анализ. Рассмотрены вопросы подготовки, выполнения и правил оформления дипломных работ. Представлены примеры документов, сопровождающих этапы подготовки, оформления и защиты дипломных работ.

Методичні вказівки до виконання дипломних робіт для студентів усіх форм навчання спеціальності 124 – Системний аналіз./ Укл. Денисенко О.І., Широкорад Д.В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехника». 2020. – 46 с.

дипломна робота магістра, дипломна робота бакалавра, системний аналіз, master thesis, bachelor thesis, system analysis, дипломная работа магистра, дипломная работа бакалавра, системный анализ