Робоча програма «Похідні фінансові інструменти» для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

UK: Мета вивчення навчальної дисципліни: є вивчення теоретико-методологічних засад та формування практичних навичок з оцінки і використання похідних фінансових інструментів (деривативів). EN: The purpose of the study of the discipline: is the study of theoretical and methodological foundations and the formation of practical skills for the assessment and use of derivative financial instruments (derivatives). RU: Цель изучения учебной дисциплины: изучение теоретико-методологических основ и формирование практических навыков по оценке и использования производных финансовых инструментов (деривативов).

Робоча програма «Похідні фінансові інструменти» для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітня програма (спеціалізація) Фінанси і кредит, 2018 року - 22 с.

financial instruments, linear derivatives, hedging, options, фінансові інструменти, лінійні деривативи, хеджування, опціони, финансовые инструменты, линейные деривативы, хеджирования, опционы