UK: Методичні вказівки з дисципліни «Світова культура та мистецтво» до виконання практичних занять та самостійної роботи студентів для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання EN: Methodical instructions on the subject "World Culture and Art" RU: Методические указания к дисциплине «Мировая культура и искусство»

Методичні вказівки з дисципліни «Світова культура та мистецтво» до виконання практичних занять та самостійної роботи студентів для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання / Укл.: С.В. Гресь-Євреінова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 38 с.

культура, мистецтво, живопис, релігія, culture, art, painting, religion, культура, искусство, живопись, религия