Експертні висновки за результатами проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Енергетичний менеджмент» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» галузі знань 14 «Електрична інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти у Запорізькому національному технічному університеті

UK: ЗАГАЛЬНИЙ ВИСНОВОК: На підставі вказаного вище експертна комісія МОН зробила висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Енергетичний менеджмент» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» галузі знань 14 «Електрична інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти з ліцензованим обсягом 20 осіб. EN: THE GENERAL CONCLUSION: On the basis of the above Ministry of Education and Science expert committee it was accredited the educational-professional program" Energy management" in specialty 141 "Electric power, electrical engineering and electromechanics" of the field of knowledge14 "Electrical Engineering" of the second (master's) level of higher education with the licensed amount 20 people. RU: ОБЩИЙ ВЫВОД: На основании указанного выше экспертная комиссия МОН сделала вывод о возможности аккредитации образовательно-профессиональной программы «Энергетический менеджмент» по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» отрасли знаний14 «Электрическая инженерия» второго (магистерского) уровня высшего образования с лицензированным объемом 20 человек.

Голова експертної комісії: Гакал Павло Григорович,завідувач кафедри аерокосмічної теплотехніки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», доктор технічних наук, доцент; Член експертної комісії: Денисюк Сергій Петрович,директор інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор.

експертний висновок, акредитація, Енергетичний менеджмент, магістр, expert report, accreditation, Energy management, Masters, экспертное заключение, аккредитация, Энергетический менеджмент, магистр