НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Організація готельного господарства» EN: Methodical instructions for writing term papers on the subject «Organization of the hotel industry» RU: Методические указания к написанию курсовых работ по дисциплине «Организация гостиничного хозяйства»

Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Організація готельного господарства» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної та заочної форм навчання / С.М. Журавльова, В.М. Зайцева – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 32 с.

service, personnel, management, competitiveness, готельні підприємства, обслуговування, персонал, управління, конкурентоспроможність, гостиничные предприятия, обслуживание, персонал, управление, конкурентоспособность