Методичні вказівки до семінарських занять і самостійної роботи з курсу «Економічна теорія» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма: регіональне управління) факультету економіки та управління денної форми навчання / Укл.: О.В. Чумак, – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021, – 92 с.

економічна теорія, економічна система, власність, ринок, Economic Theory, economic system, own, market, экономическая теория, экономическая система, собственность, рынок