Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Фізичні основи сучасних інформаційних технологій”

UK: Наведені методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Фізичні основи сучасних інформаційних технологій” EN: Methodical instructions to self-study on discipline “Physical basics of modern information technologies” are given RU: Приведены методические указания к самостоятельной работе по дисциплине “ Физические основы современных информационных технологий ”.

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Фізичні основи сучасних інформаційних технологій» для студентів за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки усіх форм навчання / уклад.: А. В. Пархоменко, О. М. Гладкова – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 15 с.

3D-сканер, тривимірний образ, когерентне лазерне випромінювання, оптичний канал, хмара точок, 3D scanner, three-dimensional image, coherent laser radiation, optical channel, point cloud, 3D-сканер, трехмерный образ, когерентное лазерное излучение, оптический канал, облако точек