Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

UK: Проаналізовано світовий досвід правового регулювання пенсійного забезпечення та запропоновано основні напрямки його використання в Україні. EN: In the article the law experience of the pension providing is defined and analyzed. The ways of the implementation of this experience of this experience in Ukraine is defined as well. RU: Проанализирован мировой опыт правового регулирования пенсионного обеспечения и предложены основные направления его использования в Украине.

Надієнко О.І. Фактор світового досвіду правового регулювання пенсійного забезпечення у вдосконаленні законодавства України / О.І. Надієнко // Вісник Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. – Запоріжжя : ЗЮІ ДДУВС, 2010. – № 4. – С. 42-54.

pension provision, international legal standards, pension, social security, пенсійне забезпечення, міжнародно-правові стандарти, пенсія, соціальний захист, пенсионное обеспечение, международно-правовые стандарты, пенсия, социальная защита