Звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми «Термічна обробка металів», другий (магістерський рівень), галузь знань 13 «Механічна інженерія», спеціальність 132 «Матеріалознавство» кафедри фізичного матеріалознавства Національного університету «Запорізька політехніка»

UK: За результатами акредитаційної експертизи експертна група вважає, що освітня програма, що акредитується, відповідає Критеріям за наступними рівнями відповідності: А, В. На думку експертної групи, підстави для прийняття рішення про відмову в акредитації ОП, не пов’язані із відповідністю Критеріям оцінювання якості освітньої програми, відсутні. EN: Based on the results of the accreditation examination, the expert group believes that the educational program that is accredited meets the Criteria for the following levels of compliance: A, B. According to the expert group, there are reasons for making a decision on the refusal of accreditation of EPs that are not related to the criteria for assessing the quality of the educational program are absent. RU: По результатам аккредитационной экспертизы экспертная группа считает, что образовательная программа, которая аккредитируется, соответствует Критериям по следующим уровням соответствия: А, В. По мнению экспертной группы, основания для принятия решения об отказе в аккредитации ОП, не связанные с соответствием Критериям оценки качества образовательной программы, отсутствуют.

Звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми «Термічна обробка металів», другий (магістерський рівень), 13 «Механічна інженерія», 132 «Матеріалознавство» кафедри фізичного матеріалознавства Національного університету «Запорізька політехніка»

експертний висновок, акредитація, матеріалознавство, магістр, expertopinion, accreditation, materials science, materials science, экспертное заключение, аккредитация, материаловедение, магистр