Робоча програма навчальної дисципліни «Міжнародні фінансові ринки і біржова діяльність» для студентів за напрямом підготовки 292 «Міжнародні економічні відносини »

UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Міжнародні фінансові ринки і біржова діяльність» EN: Working curriculum of the discipline «International financial markets and trading activities» RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины «Международные финансовые рынки и биржевая деятельность»

Робоча програма навчальної дисципліни «Міжнародні фінансові ринки і біржова діяльність» для студентів за напрямом підготовки 292 «Міжнародні економічні відносини» / Мелещенко А. І. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 16 с.

міжнародні фінансові ринки і біржова діяльність, міжнародні економічні відносини, теоретичний курс, international financial markets and trading activities , international economic relationship, theoretical course, международные финансовые рынки и биржевая деятельность, международные економические отношения, теоретический курс