UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Адитивні технології» EN: Work syllabus of the discipline "Additive technologies"

Робоча програма навчальної дисципліни «Адитивні технології» для студентів всіх форм навчання спеціальності 131 «Прикладна механіка» спеціалізації «Технології машинобудування» галузі знань «Механічна інженерія» / Укл. П.Р. Тришин – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 11 с.

Адитивні технології, 3D-друк, 3D-принтер, Програма-слайсер, Additive technologies, 3D printing, 3D printer, Slicer program