Робоча програма дисципліни «Основи систем автоматизованого проектування»

UK: Наведено робоча програма дисципліни «Основи систем автоматизованого проектування» EN: The work program of the discipline «Foundations systems automated designing» RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Основы систем автоматизированного проектирования»

Робоча програма ППН12 Основи систем автоматизованого проектування для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технологія машинобудування» / уклад. Г. В. Пухальська. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019 – 11 с.

робоча програма, програма, G-код, система координат, інтерполяція, корекція, цикли, program, work program, G-code, interpolation, coordinate system, correction, cycles, рабочая программа, программа, интерполяция