Робоча програма дисципліни ППН 21 Технологічне оснащення для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технології машинобудування .

UK: Надання студентам цілісних знань про технологічне оснащення без яких неможливе подальше вивчення машинобудування. EN: Providing students with comprehensive knowledge of technological equipment without which further study of mechanical engineering is impossible. RU: Предоставление студентам целостных знаний о технологическую оснастку без которых невозможно дальнейшее изучение машиностроения.

Робоча програма дисципліни ППН 21 Технологічне оснащення для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технології машинобудування / уклад.: Е.В. Вишнепольський, О.Б. Козлова – Запоріжжя: НУЗП, 2020. – 12 с.

Технологічне оснащення, Оснащення, Заготовка, Точність, Technological equipment, Equipment, Billet, Preciseness, Технологическая оснастка, Оснастка, Заготовка, Точность