Визначення суспільно-небезпечної поведінки світовими релігіями та їх вплив на стан релігійної злочинності

Херсонський державний університет

UK: У статті аналізується характеристика світовими релігіями (християнства, ісламу, буддизму) суспільно-небезпечної поведінки, визначаються поняття «добро» і «зло». Підкреслюється, що в релігії та праві має місце низка положень, які збігаються за змістом, що об’єднує уявлення віруючих і представників іншої частини населення про зміст правослухняної поведінки. Акцентується увага на тому, що світові релігії закликають до мира, добра та поваги релігійних почуттів представників інших віровчень EN: The article analyzes the characteristics of world religions (Christianity, Islam, Buddhism) socially dangerous behavior, we define the concept of “good” and “evil”. Emphasizes that religion and the right holds a number behavior, of provisions that are identical in meaning, which brings the faithful representation and representatives of the other part of the population about the content of law-abiding behavior. Focuses on the fact that the world’s religions call for peace, kindness and respect for the religious feelings of people of other faiths. RU: В статье анализируется характеристика мировыми религиями (христианства, ислама, буддизма) общественно опасного поведения, определяются понятия «добро» и «зло». Подчеркивается, что в религии и праве имеет место ряд положений, которые совпадают по смыслу, что сближает представления верующих и представителей другой части населения о содержании правопослушного поведения. Акцентируется внимание на том, что мировые религии призывают к миру, добру и уважению религиозных чувств представителей других вероучений.

Леоненко T. Є. Визначення суспільно-небезпечно поведінки світовими релігіями та їх вплив на стан релігійної злочинності // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: «Юридичні науки». – 2014. – Вип. 2. – Т. 4. – С. 34-38.

religion, law, socially dangerous behavior, faith, Bible, Koran, philsophy, ethics, charity, релігія, право, суспільно-небезпечна поведінка, віровчення, Біблія, Коран, етика, філософія, милосердя, религия, право, общественное опасное поведение, вероучение, Библия, Коран, этика, философия, милосердие