НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні рекомендації з дисципліни «Курортна справа» EN: Methodical recommendations on the subject "Resort business" RU: Методические рекомендации по дисциплине «Курортное дело»

Методичні рекомендації з дисципліни «Курортна справа» до виконання практичних та самостійних робіт для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної та заочної форм навчання / Укл.: Т.С. Кукліна. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 30 с.

курорт, санаторій, відпочинок, оздоровлення, resort, sanatorium, vacation, sanitation, курорт, санаторий, отдых, оздоровление