UK: Наведені рекомендації до виконання дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня "магістр" за спеціальністю 133 "Галузеве машинобудування", спеціалізація "Колісні та гусеничні транспортні засоби" EN: Recommendations on the implementation of the master's thesis for the educational level "Master" in the specialty 133 "Industrial engineering", specialization "Wheeled and tracked vehicles" RU: Приведены рекомендации к выполнению дипломных работ на соискание образовательного уровня "магистр" по специальности 133 "Отраслевое машиностроение", специализация "Колесные и гусеничные транспортные средства"

Методичні вказівки до виконання та захисту магістерських робіт для студентів спеціальності 133 "Галузеве машинобудування" ("Колісні та гусеничні транспортні засоби") освітнього ступеня "магістр" усіх форм навчання / уклад.: А. Ф. Головчук. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. - 26 с.

магістерська робота, наукова проблема, наукові дослідження, демонстраційні матеріали, захист роботи, master's thesis, scientific challenge, scientific studies, presentations, thesis defense, магистерская работа, научная проблема, научные исследования, демонстрационные материалы, защита работы