Лекції з фізики (Окремі розділи). Для студентів комп’ютерної спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» денної форми навчання.

UK: Конспект містить 12 розділів, складених відповідно до базової програмою курсу загальної фізики для студентів інженерно-технічних спеціальностей вищих технічних навчальних закладів. EN: Abstract contains 12 sections, compiled in accordance with the basic program of the course of general physics for students of engineering and technical specialties of higher technical educational institutions. RU: Конспект содержит 12 разделов, составленных в соответствии с базовой программой курса общей физики для студентов инженерно-технических специальностей высших технических учебных заведений.

Лекції з фізики (Окремі розділи). Для студентів комп’ютерної спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» денної форми навчання / укладач В. К. Манько. - Запоріжжя : ЗНТУ,2019. - 114 с.

швидкість, енергія, струм, коливання, резонанс, електропровідність, напівпровідники, speed, energy, current, fluctuation, resonance, electrical conductivity, semiconductors, скорость, энергия, ток, колебания, резонанс, электропроводность, полупроводники