UK: Методичні вказівки, призначені для використання на лабораторних заняттях із дисципліни “Основи інформатики. Прикладні програми й оболонки", а також у процесі самостійної роботи слухачів факультету післядипломної освіти. EN: Guidance for use on laboratory studies with the subject "Fundamentals. Applications and shell "and in the independent work of students of the Faculty of Postgraduate Education. RU: Методические указания, предназначенные для использования на лабораторных занятиях по дисциплине "Основы информатики. Приложения и оболочки ", а также в процессе самостоятельной работы слушателей факультета последипломного образования.

Основи інформатики. Прикладні програми й оболонки. Програма, методичні вказівки до лабораторних робіт і самостійної роботи слухачів спеціальності 8.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” / уклад.: С. К.Корнієнко, С. В.Кржемінський. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2002. - 71 с.

архітектура комп’ютера, системи числення, алгебра логіки, файлова система, операційна система, антивірусна програма, computer architecture, number system, algebra of logic, file system, operating system, antivirus software, архитектура компьютера, системы счисления, алгебра логики, файловая система, операционная система, антивирусная программа