Самостійна робота студентів з технологічної оснастки

UK: Наведені методичні рекомендації і вказівки по самостійній роботі студентів з вивчення дисципліни "Технологічне оснащення". EN: Methodical recommendations and instructions are resulted and pointing on independent worof students on the study of discipline the "Technological equipment". RU: Приведены методические рекомендации и указания по самостоятельной работе студентов по изучению дисциплины "Технологическая оснастка".

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни "Технологічна оснастка" для напрямку підготовки 6.050502 "Інженерна механіка" за фаховими спрямуваннями "Технологія машинобудування" та "Металорізальні верстати та системи" /Укл.: П.А. Каморкін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2010. – 26 с.

робоче пристосування, технологічна оснастка, базування, затиск, встановлення, похибка, сила затиску, рівняння, статична рівновага, working device, technological equipment, basing, fixing, setting, force of clamp, equation, static equilibrium, рабочее приспособление, технологическая оснастка, базирование, закрепление, установка, погрешность, сила зажима, уравнение, статическое равновесие