Робоча програма навчальної дисципліни «Місцеве самоврядування» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма (спеціалізація) «Регіональне управління» ОС «бакалавр»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисципліни, перелік тем семінарських занять, методи організації процесу навчання та контролю, рекомендована література та джерела. EN: The goal, tasks, general and professional competencies, program results of training, structure of the academic discipline, a list of topics for seminars, methods of organizing the process of learning and control, recommended literature and sources are given. RU: Приведены цель, задачи, общие и профессиональные компетенции, программные результаты обучения, структура учебной дисциплины, перечень тем семинарских занятий, методы организации процесса обучения и контроля, рекомендованная литература и источники.

Робоча програма навчальної дисципліни «Місцеве самоврядування» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма (спеціалізація) «Регіональне управління» ОС «Бакалавр» / уклад. : Г.М. Буканов. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 19 с.

управління, місцеве самоврядування, народовладдя, європейські стандарти місцевого самоврядування, посадові особи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, механізми управління, management, local government, democracy, european standards of local self-government, local government officials, local state administrations, management mechanisms, управление, местное самоуправление, народовластие, европейские стандарты местного самоуправления, должностные лица местного самоуправления, местные государственные администрации, механизмы управления