UK: Сформульовано наукові засади, наведено методичні рекомендації , питання до заліку і контрольні роботи для студентів заочної форми навчання до змістового модуля №2 «Професійна комунікація» дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» EN: Methodical recommendations, credit questions and tests to semantic module №2 for students of correspondence education are given in the “Ukrainian language (by specialty)” discipline. RU: Сформулированы научные основы, поданы методические рекомендации, вопросы к зачету и контрольные работы для студентов заочной формы обучения к модулю №2 «Профессиональная коммуникация» дисциплины «Украинский язык (по специальности)»

Українська мова за професійним спрямуванням: Змістовий модуль 2. Професійна комунікація. Методичні рекомендації до самостійної роботи і варіанти комплексної контрольної роботи №2 для студентів заочної форми навчання на гуманітарно-правовому та гуманітарному факультетах ЗНТУ/ уклад.: Онуфрієнко Г.С. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 30 с.

комунікація, невербальне спілкування, риторика, мистецтво презентації, communication, nonverbal communication, rhetoric, art of presentation, коммуникация, невербальное общение, риторика, искусство презентации