Індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни “Теорія ймовірностей та математична статистика” (частина ІІ) для студентів усіх спеціальностей денної форми навчання

UK: Розроблено індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни “Теорія ймовірностей та математична статистика”, наведені 10 типових завдань з математичної статистики (по 30 варіантів) EN: Individual tasks for independent work in the discipline "Probability Theory and Mathematical Statistics" have been developed, 10 typical tasks in mathematical statistics are given (30 options each) RU: Разработаны индивидуальные задания для самостоятельной работы по дисциплине "Теория вероятностей и математическая статистика", приведены 10 типовых заданий по математической статистике ( по30 вариантов)

Індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни “Теорія ймовірностей та математична статистика” (частина ІI) для студентів усіх спеціальностей денної форми навчання / Укл. Коротунова О.В., Нечипоренко Н.О. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 55 с.

Статистичні розподіли вибірок, статистичні оцінки параметрів, статистичні гіпотези, елементи дисперсійного та регресійного аналізу, Statistical sample distributions, statistical parameter estimates, statistical hypotheses, elements of analysis of variance and regression, Статистические распределения выборок, статистические оценки параметров, статистические гипотезы, элементы дисперсионного и регрессионного анализа