Методичні вказівки для виконання контрольних завдань з навчальної дисципліни «Адміністративні процедури та послуги»

UK: Представлено виклад контрольних завдань з навчальної дисципліни «Адміністративні процедури та послуги» згідно загальних та фахових компетентностей, якими має оволодіти здобувач вищої освіти відповідно до кваліфікації. EN: An outline of control tasks from the academic discipline "Administrative Procedures and Services" is presented according to the general and professional competencies that a higher education student should master in accordance with the qualification.

Методичні вказівки для виконання контрольних завдань «Адміністративні процедури та послуги» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» заочного відділення. Укл.: Л.В.Шитікова. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. - 41 c.

адміністративні процедури, адміністративні послуги, електронні послуги, інформаційна безпека, administrative procedures, administrative services, electronic services, informational security