Поняття доказу у кримінальному процесі: загальнотеоретичний аналіз

Херсонський державний університет

UK: Стаття присвячена дослідженню загальнотеоретичного аналізу доказів у кримінальному процесі, розгляду різних підходів до розуміння поняття доказів, їх класифікації та основних джерел. EN: The article investigates general theoretical analysis of evidence in criminal proceedings, consider different approaches to understanding the concept of evidence, classification and main sources. RU: Статья посвящена исследованию общетеоретического анализа доказательств в уголовном процессе, рассмотрения различных подходов к пониманию понятия доказательств, их классификации и основных источников.

Назаренко П. Г. Поняття доказу у кримінальному процесі: загальнотеоретичний аналіз / П.Г. Назаренко // Науковий вісник Херсонського державного університету: Збірник наукових праць. Серія Юридичні науки. – Випуск 5, Том. 4. - 2015. – С. 70 – 74.

proofs, facts, fact sheets, testimonies, documents, material proofs, conclusions of expert, докази, факти, фактичні дані, показання, документи, речові докази, висновки експерта, доказательства, факты, фактические данные, показания, документы, вещественные доказательства, выводы эксперта