Методичні вказівки до самостійної роботи (нормалізація) з дисципліни «Системи керування базами даних» для студентів спеціальності 173 – «Авіоніка» всіх форм навчання

UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання самостійної роботи з нормалізації відносин та інфологічного моделювання баз даних для студентів всіх форм навчання з дисципліни " Системи керування базами даних ". EN: Methodical recommendations for independent work are given on normalization of relations and infological modeling of databases for students of all forms of education in the discipline "Database Management Systems". RU: Приведены методические рекомендации для выполнения самостоятельной работы по нормализации отношений и инфологического моделирования баз данных для студентов всех форм обучения по дисциплине «Системы управления базами данных».

Методичні вказівки до самостійної роботи (нормалізація) з дисципліни «Системи керування базами даних» для студентів спеціальності 173 – «Авіоніка» » всіх форм навчання / С.І. Арсеньєва. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 31 с.

бази даних, системи керування, нормальні форми, інфологічне моделювання, database, control systems, normal forms, infological modeling, базы данных, системы управления, нормальные формы, инфологическое моделирование