UK: Наведено тематика занять та методичні вказівки щодо виконання практичних завдань EN: The topics of classes and methodical instructions on implementation of practical tasks are given RU: Приведена тематика занять и методические указания для выполнения практических заданий

Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Прогнозування надійності та довговічності транспортних засобів» для студентів всіх форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 8.05050305 «Колісні та гусеничні транспортні засоби» / уклад.: Кубіч В. І. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. - 78 с.

ресурс, безвідмовність, ймовірність, інтенсивність, відмова, resource, faultless, probability, intensity, refusal, ресурс, вероятность, интенсивность, отказ