Методичні вказівки до виконання курсової роботи (проекта) з дисципліни ‘Теорія прийняття рішень’’

UK: Хоч статистичні пакети для ПЕОМ різко спростили застосування методів обробки інформації, для повноцінного іх застосування користувачі повинні володіти певною підготовкою: розуміти , в яких ситуаціях застосовано різні методи, знати, які їх властивості, вміти інтерпретувати результати. Вивчення дисципліни ‘Теорія прийняття рішень’’ в цілому і виконання курсової роботи, в данному випадку, дає можливість студентам придбати даний рівень підготовки. EN: Although statistical packages for PCs have greatly simplified the use of information processing methods, for their full use users must have some training: to understand the situations in which different methods are used, to know what their properties, to be able to interpret the results. The study of the discipline 'Theory of decision-making' 'in general and the implementation of course work, in this case, allows students to acquire this level of training. RU: Хотя статистические пакеты для ПЭВМ резко упростили применения методов обработки информации, для полноценного их применения пользователи должны обладать определенной подготовкой: понимать, в каких ситуациях применены различные методы, знать, какие их свойства, уметь интерпретировать результаты. Изучение дисциплины "Теория принятия решений 'в целом и выполнения курсовой работы, в данном случае, дает возможность студентам приобрести данный уровень подготовки.

Методичні вказівки до курсової роботи (проекта) з дисципліни ‘Теорія прийняття рішень’’ для студентів спеціальності: 121 “Інженерія програмного забезпечення”, 122 “Комп'ютерні науки”, всіх форм навчання / уклад.: В. І. Дубровін, А. В. Бєлова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 37 с.

cтатистичні методи, архітектура пакету STATGRAPHICS, робота з даними, statistical methods, architecture of the STATGRAPHICS package, work with data, статистические методы, архитектура пакета STATGRAPHICS, работа с данными