Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Техніка і методика експерименту» для студентів спеціальності 132. Мате-ріалознавство», освітніх програм «Прикладне матеріалознавство»; «Термічна обробка металів» і «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» денної та заочної форм навчання

UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання практичних робіт для студентів денної та заочної форм навчання з дисципліни «Техніка і методика експерименту» EN: Methodological recommendations for the implementation of practical work for students of full-time and part-time forms of education in the discipline "Techniques and experimental methods" are given.

Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Техніка і методика експерименту» для студентів спеціальності 132. Матеріалознавство», освітніх програм «Прикладне матеріалознавство»; «Термічна обробка металів» і «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» денної та заочної форм навчання /Укл.: В.С. Вініченко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. - 48 с.

багатофакторний експеримент, методика, фактори, матриця планування, multivariate experiment, method, factors, optimization parameter