UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ технологій створення програмних продуктів EN: These are methodical instructions for studying and practical use of basics of software creation technologies. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основ технологий создания программных продуктов.

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи студентів з дисципліни "Технологія створення програмних продуктів" для студентів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" (всіх форм навчання) / А. О. Олійник, Т. О. Колпакова, В. М. Льовкін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 25 с.

програмне забезпечення, створення програмного забезпечення, дизайн інтерфейсів, веб-додаток, система керування вмістом, software, software creation, interface design, web application, content management system, программное обеспечение, создание программного обеспечения, дизайн интерфейсов, веб-приложение, система управления содержимым