UK: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «СТРАХОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» всіх форм навчання .Метою методичних вказівок є конкретизація самостійної роботи студента для всебічного підвищення рівня знань, раціоналізації процесів підготовки, виконання і захисту самостійної роботи, єдності навчання та науково-дослідної роботи. EN: Methodical recommendations for independent work of students in the discipline "INSURANCE MANAGEMENT" for applicants of specialty 072 "Finance, Banking and Insurance" of all forms of education. The purpose of the methodological instructions is to specify the student's independent work for the comprehensive raising of knowledge, rationalization of the processes of preparation, execution and protection of the independent work, unity of training and research work. RU: Методические рекомендации для самостоятельной работы студентов по дисциплине «СТРАХОВОЙ МЕНЕДЖМЕНТ» для соискателей специальности 072 «Финансы, банковское дело и страхование» всех форм обучения .Целью методических указаний является конкретизация самостоятельной работы студента для всестороннего повышения уровня знаний, рационализации процессов подготовки, выполнения и защиты самостоятельной работы, единства обучения и научно-исследовательской работы.

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «СТРАХОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» всіх форм навчання / укладач: В. Г. Бабенко-Левада, Запоріжжя : ЗНТУ, 2018.- 42 с.

insurance business, insurance claims, insurer cash flows, insurance organizations, страховий бізнес, страхові претензії, грошові потоки страховика, страхові організації, страховой бизнес, страховые претензии, денежные потоки страховщика, страховые организации