UK: Наведено тематика дисципліни, методичні вказівки щодо вивчення навчальних питань та виконання контрольної роботи EN: The subjects of disciplines, methodical instructions for studying the study questions and performing the control work are presented. RU: Приведена тематика дисциплин, методические указания для изучения учебных вопросов и выполнения контрольной работы.

Методичні вказівки до самостійного вивчення дисципліни «Машини з ДВЗ» та виконання контрольних завдань для студентів всіх форм навчання. Напрям підготовки 6.050503 «Машинобудування», спеціальності «Двигуни внутрішнього згоряння» / укладачі: В. І. Кубіч, Г. І. Слинько // - Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. - 38 с.

локомотив, трактор, вертоліт, автомобіль, класифікація, locomotive, tractor, helicopter, car, classification, локомотив, трактор, вертолет, автомобиль, классификация