Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Управління персоналом» для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма (спеціалізація) «Регіональне управління» ОС «Бакалавр».

UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисципліни, перелік тем та зміст семінарських занять, рекомендована література. EN: The goal, tasks, general and professional competencies, program results of training, structure of the academic discipline, a list of topics and content for seminars, recommended literature. RU: Приведены цель, задачи, общие и профессиональные компетенции, программные результаты обучения, структура учебной дисциплины, перечень тем и содержание семинарских занятий, рекомендованная литература и источники.

Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Управління персоналом» для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма (спеціалізація) «Регіональне управління» ОС «Бакалавр» / Укл.: Л.С. Кутідзе. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 34 с.

управління, персонал, кадрова політика, стратегія управління персоналом, процес управління персоналом, management, personnel, personnel policy, HR strategy, personnel management process, управление, персонал, кадровая политика, стратегия управления персоналом, процесс управления персоналом