Дидактичні матеріали до лекційних занять з курсу «Фізика». Частина 2. Електрика. Магнетизм. Оптика.

UK: Навчальний посібник містить методичні рекомендації до самостійної практичної роботи з курсу «Фізика», розділ «Електрика. Магнетизм. Оптика». Для студентів денної прискореної форми навчання Запорізького національного технічного університету. EN: The handbook contains guidelines and tasks for self- dependent practical work during studying the physics course, section “Electricity. Magnetism. Optics”. For accelerated full-time study program at Zaporizhzhia National Technical University. RU: Учебное пособие содержит методические рекомендации к самостоятельной практической работе по курсу «Физика», раздел «Электричество. Магнетизм. Оптика». Для студентов дневной ускоренной формы обучения Запорожского национального технического университета.

Дидактичні матеріали до лекційних занять з курсу «Фізика» для студентів денної прискореної форми навчання. Частина 2. Електрика. Магнетизм. Оптика / укладач: О.А. Лозовенко. — Запоріжжя, ЗНТУ, 2017. — 74 с.

general physics, Electricity. Magnetism. Optics., загальна фізика, Електрика. Магнетизм. Оптика., общая физика, Электричество. Магнетизм. Оптика.