Конспект лекцій з дисципліни «Фінансова стратегія підприємства « для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Частина І

UK: Конспект лекцій розроблено для студентів спеціальності 6.030508 «ФІНАНСИ І КРЕДИТ», з подальшою можливістю навчання за спеціалізацією 8.03050801 «Фінанси і кредит» всіх форм навчання, а також для всіх хто цікавиться проблемами та перспективами розвитку стратегічного управління підприємством. EN: The summary of the lectures was developed for students of the specialty 6.030508 "FINANCE AND CREDIT", with the further possibility of studying in the specialty 8.03050801 "Finance and Credit" of all forms of training, as well as for anyone interested in the problems and prospects of strategic management of the enterprise. RU: Конспект лекций разработан для студентов специальности 6.030508 «ФИНАНСЫ И КРЕДИТ», с последующей возможностью обучения по специальности 8.03050801 «Финансы и кредит» всех форм обучения, а также для всех интересующихся проблемами и перспективами развития стратегического управления предприятием.

Конспект лекцій з дисципліни «Фінансова стратегія підприємства для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Частина І / укладач І. Є .Андрющенко, Запоріжжя : ЗНТУ, 2017.- 74 с.

economic organization, strategic management, target approach, concept, господарська організація, стратегічне управління, цільовий підхід, концепція, хозяйственная организация, стратегическое управление, целевой подход, концепция