UK: Конспект лекцій з дисципліни «Електротехнічні комплекси промислових підприємств» EN: Synopsis of lectures on the discipline "Electrotechnical Complexes of Industrial Enterprises"

Конспект лекцій з дисципліни «Електротехнічні комплекси промислових підприємств» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Енергетичний менеджмент» всіх форм навчання / Укл.: Д.О. Кулагін – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024 – 87 с.

Методичні вказівки, Methodological guidelines