Робоча програма дисципліни «Програмування механічних операцій в технологічному процесі»

UK: Наведена робоча програма дисципліни «Програмування механічних операцій в технологічному процесі» EN: The work program of the discipline «Programming of mechanical operations in the technological process» RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Программирование механических операций в технологическом процессе»

Робоча програма ППВВ 10 Програмування механічних операцій в технологічному процесі для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування» / уклад. А. І. Гермашев. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. -10 с.

робоча програма, технологічний процес, SINUTRAIN, фрезерування, технологічний розмір, механічна обробка, токарна обробка, work program, technological process, end milling, processing dimension, machining, turning, рабочая программа, технологический процесс, фрезерование, технологический размер, механическая обработка