Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Етика і психологія міжнародної комунікації» для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм», усіх форм навчання

НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Етика і психологія міжнародної комунікації» RU: Методические указания для самостоятельной работы студентов по дисциплине «Этика и психология международной коммуникации»

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Етика і психологія міжнародної комунікації» для студентів спеціальності 242 «Туризм», освітній ступінь магістр, усіх форм навчання / Укл.: М.В. Бєлікова. – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2021. – 24 с.

Професійна етика, Психологія міжнародної комунікації, Pезюме, Візитна картка, Professional ethics, Psychology of the Cross-cultural communication, Resume, business card, Профессиональная этика, Психология международной коммуникации, Резюме, Визитная карточка