UK: Інформація про структуру та оформлення курсового проекту з дисциплін "Технологія ливарного виробництва" та "Технологія ливарної форми" EN: Information on the structure and design of the course project in the disciplines "Technology of foundry production" and "Technology of foundry mold" RU: Информация о структуре и оформлении курсового проекта по дисциплинам "Технология литейного производства" и "Технология литейной формы"

Методичні вказівки до курсового проекту з дисциплін "Технологія ливарного виробництва" та "Технологія ливарної форми": для студентів всіх форм навчання / уклад. : О. Ф. Кузовов, В. Г. Іванов. – Запоріжжя: НУЗП, 2021. – 34 с. – 35 с.

проектування, ливарна технологія, литникова система, проектирование, литейная технология, прибыля, development, foundry technology, gating system