UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами всіх форм навчання розробка офісних додатків EN: These guidelines are designed to study and practical development of students by all forms of training the development of office applications. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм. обучения разработка офисных приложений.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Розробка офісних застосувань” для студентів спеціальностей 121 Iнженерiя прoгрaмнoгo зaбезпечення, 122 Кoмп’ютернi нaуки тa iнфoрмaцiйнi технoлoгiї (всіх форм навчання) / А. О. Олійник, В. М. Льовкін, Є. М. Федорченко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 70 с.

програмне забезпечення, розробка офісних застосувань, cтворення панелі дій і області задач у проектах Office, використання елементів керування ведучого застосування у проектах Excel, використання елементів керування Windows Forms у документах Office, software, development of office applications, use master application control elements in Excel projects, using elements of Windows Forms management in Office documents, программное обеспечение, разработка офисных приложений, создание панели действий и области задач в проектах Office, использование элементов управления ведущего применения в проектах Excel, использование элементов управления Windows Forms в документах Office